Recenzje
https://herbcio.pl. Zioła na lęki
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (73)

Wyszukaj stronę        

Matematyka


Liczby zespolone

Liczby zespolone
Emailowy kurs liczb zespolonych od A do Z. Podstawowe pojęcia i definicje (jednostka urojona, pierwiastek zespolony itp.), przykłady i zadania z rozwiązaniami. Schematy ułatwiające naukę liczb zespolonych.
http://liczby-zespolone.ugu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Liczby zespolone online

Liczby zespolone online
Liczby zespolone są jednym z najtrudniejszych zgadnień z algebry liniowej. Jest wiele sposobów nauki liczb zespolonych, połączenie przyjemnego z pożytecznym to doskonały sposób. Na blogu o liczbach zespolonych można uczyć się liczb zespolonych, poznać ciekawostki, triki i metody, a także zastosowania liczb zespolonych. Blog o liczbach zespolonych zawiera wyjaśnienie podstaowych zagadnień z liczb zespolonych oraz rozwiazania kilku zadań.
http://liczby-zespolone.blogspot.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Matematyka dzieci

Matematyka dzieci
Zdasz klasę, egzaminy, maturę i zaliczysz semestr. Mogę Cię o tym zapewnić. Najlepsze korepetycje z matematyki. Tłumaczę zawsze w przystępny sposób i mam świetny konekt z uczniem. Zajęcia zawsze są interesujące i ciekawe - nie ma miejsca na nudę. Zanim dobiorę najlepsze metody nauki, sprawdzam gdzie dokładnie występuje problem. Korepetycje dla dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych. Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela w dowolnych godzinach i dniu - również w Fordonie i okolicach miasta. Zapraszam!
http://www.supermatematyk.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje z matematyki Bydgoszcz

Korepetycje z matematyki Bydgoszcz
Serdecznie zapraszam wszystkich na tanie, skuteczne i efektywne korepetycje z matematyki na terenie Bydgoszczy. Posiadam niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą gdyż korepetycji udzielam nieprzerwanie od kilku lat. Pomagam uczniom na wszystkich poziomach nauczania(szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia oraz studia). Prowadzę także specjalne przygotowania do matury. W cenie za godzinę zegarową(60 minut) jest także dojazd do ucznia. Jeśli masz problem z matematyką nie zwlekaj i zgłoś się do mnie.
http://www.korepetycje.jcom.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008