Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (62)
przewozy do danii. przewozy do danii (276)
Busy do Danii. Busy do Danii (940)

Wyszukaj stronę        

Szkoły


Szkoła policyjna

Szkoła policyjna
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony. Posiada sieć oddziałów na terenie całego kraju. Umożliwia uzyskanie licencji pierwszego i drugiego stopnia. Pomaga zdobyć zawód detektyw i ochroniarz. Bez wpisowego. Szkoła oferuje również stypendia dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej. Jeśli marzysz o zawodzie Detektyw koniecznie się zapisz do szkoły. Ochikara najlepsza szkoła policyjna i wojskowa.
http://www.ochikara.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Uniwersytety w Bydgoszczy i Toruniu

Uniwersytety w Bydgoszczy i Toruniu
Serwis poświęcony jest tematyce edukacji w Bydgoszczy i Toruniu. Na tej stronie znajdują się treści dotyczące szkół, od podstawowych do wyższych, na terenie wyżej wymienionych miast. Zachęcam więc do przeglądania serwisu oraz lektury.
http://www.edukacja.bydgoszcztorun.com
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka tańca Pabianice

Nauka tańca Pabianice
Szkoła tańca w Pabianicach - Eskadra zaprasza na najlepszą naukę tańca. Eskadra prowadzona jest przez Mistrzów Polski w 10 tańcach. W naszej ofercie znajdą Państwo naukę tańca dla dzieci a także dorosłych (również dla seniorów). Nie wiesz jak zatańczyć pierwszy taniec weselny? Nasza szkoła tańca przygotowała specjalny przyśpieszony kurs pierwszego tańca weselnego, abyście mogli oczarować wszystkich na Waszym przyjęciu weselnym. Nasza szkoła tańca gwarantuje świetną atmosferę oraz najlepsze warunki do nauki tańca. A może interesujesz się tańcem zawodowym? W takim razie zapraszamy także do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra, z którym możesz zdobywać kolejne klasy taneczne oraz przygotuje do startu w turniejach!
http://www.es-kadra.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego
Szkoły języka niemieckiego Adler od początku swojego istnienia kładą nacisk na wysoki poziom nauczania. Dlatego system poziomów nauczania został zaprojektowany i ustalony naukowo. Co więcej sprecyzowano i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy wybierani są ze względu na odpowiednie wykształcenie, predyspozycje dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia potrzebuje stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod zwierzchnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za kompleksową realizację projektu dydaktycznego. Organizacja zajęć odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, charakterystycznych potrzeb oraz możliwości czasowych studentów.
http://www.adler.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008