Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Pompa ciepła gruntowa. Pompa ciepła gruntowa (458)
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki (56)

Wyszukaj stronę        

Szkoły


Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański

Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
http://www.casiostarogard.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Liceum Bydgoszcz

Liceum Bydgoszcz
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze wykształcenie. Co kilka lat musi jednak podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej placówki. Do jakiej szkoły podstawowej, gimnazjum czy liceum w Bydgoszczy warto posłać swoją pociechę? Tych, którym zależy nie tylko na edukacji, lecz również na rzetelnym wychowaniu w duchu chrześcijańskim, serdecznie zapraszamy do Zespołu Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II w Bydgoszczy. Zapewniamy uczniom opiekę duchową, pedagogiczną i psychologiczną, a także wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Nasza szkoła sprzyja wychowankom i ich rodzicom.
http://www.katolik.bydgoszcz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lekcje rysowania Kraków

Lekcje rysowania Kraków
Lekcje rysunku przygotowują kandydatów na studia architektoniczne na kierunkach architektura, architektura krajobrazu, sztuka ogrodowa oraz architektura i urbanistyka do egzaminów wstępnych z rysunku odręcznego oraz predyspozycji do wykonywania zawodu architekta. Kurs rysunku obejmuje całoroczne przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydziałach architektury. Szkoła rysunku zaprasza przyszłych architektów i projektantów architektury krajobrazu na lekcje rysowania w pracowni rysunkowej w centrum Krakowa. Specjalizujemy się w rysunku ołówkiem i technikach rysunku architektonicznego. Efekt nauki w postaci rysunków architektonicznych prezentujemy na stronie pracowni.
http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprawdź Borne Sulinowo z każdej strony

Sprawdź Borne Sulinowo z każdej strony
Na stronie Wirtualnego Fanlubu dowiesz się wszystkiego co dzieje się na terenie gminy Borne Sulinowo. Dowiesz się o wszystkich wydarzeniach organizowanych w gminie Borne Sulinowo. Natomiast dzięki Radiu BORN poczujesz klimat byłego poligonu wojskowego. Każdego roku organizowane są dwa zloty pojazdów militarnych. W 2013 będzie jubileuszowy X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Turyści, którzy szukają spokoju też znajdą coś dla siebie, ponieważ na terenie naszej gminy znajdują się ogromne połacie lasów, jezior i rzek. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.
http://www.borniak.com
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008