Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (738)
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (632)
Która z poniższych struktur jest wspólna dla komórek roślinnych i zwierzęcych?. Czym różnią się komórki zwierzęce od roślinnych - quiz?

Wyszukaj stronę        

Przedszkola


Opieka nad dzieckiem Zakrzów

Opieka nad dzieckiem Zakrzów
Namawiamy do zarejestrowania pociechy do żłobka „Niebieski Słoń”, który mieści się we Wrocławiu na Zakrzowie. Dbamy o kompetentną opiekę nad pociechami przyjmując do pracy tylko nauczycielki z adekwatnym doświadczeniem. Razem z nami, Państwa dziecko będzie się nie tylko czuć bezpiecznie, ale też uczyć samoobsługi. Prowadzimy m.in. zabawy językowe, zajęcia metodą ruchu rozwijającego W. Sherborne oraz manualne, gry na świeżym powietrzu, a także imprezy okolicznościowe. Dodatkowo proponujemy zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej. Wystarczy tylko wybrać jeden z pakietów godzinowych oferowanych przez żłobek Wrocław, żeby Państwa dziecko dołączyło do grona wrocławskich przyjaciół w „Niebieskim Słoniu”.
http://www.zlobekniebieskislon.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opieka nad dzieckiem Poznań

Opieka nad dzieckiem Poznań
W czasie początkowych lat życia dziecka, sprawowana musi być stosowna opieka nad dzieckiem Poznań dzięki placówce, jaką jest Uniwersytet Maluszka (Miniuni.pl), wszystkim swym małym obywatelem może takiego typu opiekę zapewnić. Czy to działając jako Prywatny Żłobek Poznań, czy też Prywatne Przedszkole Poznań, gwarantuje bardzo dobre programy dydaktyczne, pasujące do jednostkowych cech każdego dziecka. Prócz usług o charakterze wychowawczym, też realizacje imprez w stylu urodziny dla dzieci (Poznań) - Uniwersytet Maluszka ma w swojej propozycji ofertowej.
http://www.miniuni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przedszkole Częstochowa

Przedszkole Częstochowa
Przedszkole Częstochowa posiada bardzo dobrze przygotowaną kadrę pedagogiczną, która okazuje ciepło jak również zaangażowanie w pracy z maluchami. Przed podjęciem decyzji rodzic ma dylemat do jakiego przedszkola należy zapisać dziecko. Potrafimy rozwiać Państwa wątpliwości reklamując naszą placówkę w każdym jej aspekcie. Zespół wykształconych pedagogów naszej placówki zapewni wszystko waszym dzieciom do wychowania i nauki. 2mama jako placówką edukacyjno - wychowawczą zapewnia doskonałą opiekę i wychowanie waszych pociech.
http://www.2mama.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przedszkole na Ursynowie

Przedszkole na Ursynowie
Przedszkole na Ursynowie. Domek Misia zaprasza wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat. Zapewniamy najlepszą edukację dla Twojego dziecka w atrakcyjnej cenie. Domek Misia to przede wszystkim doświadczona, wykształcona, a także wyspecjalizowana kadra nauczycielska. Skontaktuj się z nami.
http://www.punktprzedszkolnymis.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008