Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź (908) , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Jaka jest energia uwolniona w wyniku rozszczepienia 1 grama uranu?. Ile energii uwalnia się podczas spalania 1 kg węgla?
Pisanie prac inżynierskich z informatyki. Pisanie prac inżynierskich z informatyki (372)

Wyszukaj stronę        

Kursy nauki jazdy


Zauważ nasz symulator samochodu ciężarowego i autobusu.

Zauważ nasz symulator samochodu ciężarowego i autobusu.
Symulator jazdy jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób wirtualny warunki występujące w prawdziwym świecie. Wprowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy jest udogodnieniem oraz dodatkową formą umiejętności dla obecnych kierowców. Taką formę kształcenia proponujemy wszystkim, którzy chcą udoskonalić własną technikę jazdy oraz chcą być przygotowani do odpowiedniego działania w różnych warunkach, a zwłaszcza w tych niekorzystnych.
http://www.mobilnesymulatory.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gdzie dobrze zlecić badanie okresowe?

Gdzie dobrze zlecić badanie okresowe?
Policja kieruje Cię na badanie? Pomoże w tym nasz lekarz medycyny pracy. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na śląsku, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy zniżki tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą pełną ofertę!
http://www.med.cargo.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zapewniamy kompleksową ofertę dla Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy

Zapewniamy kompleksową ofertę dla Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy
Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, specjalistyczną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych naszej firmy, program nauki ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
http://www.coos.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła jazdy Żory

Szkoła jazdy Żory
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Żorach zaprasza na kurs prawa jazdy. Zapewniamy fachowe i rzetelne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do egzaminu państwowego. W dalszym toku nauczania doświadczeni instruktorzy przekażą Ci wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś zdobył umiejętności sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze. OSK ROYS gwarantuje profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Zapraszamy.
http://www.oskroys.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008