Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (875)
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (443)
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl (787)

Wyszukaj stronę        

Korepetycje


Korkownia

Korkownia
Moja osobista strona zachęcająca do nauczania indywidualnego, pozaszkolnego w mieście Wrocław. W ofercie znajduje się nauczanie matematyki oraz fizyki i chemii. Indywidualne przygotowywanie do egzaminów takich jak egzaminy gimnazjalne czy maturalne. Pomoc w odrabianiu lekcji, radzeniu sobie ze szkolnymi problemami. Strona zawiera ofertę oraz dane kontaktowe korepetytora jak numer telefonu, adres e-mail
http://korkiwrocek.cba.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje Matematyka Bydgoszcz

Korepetycje Matematyka Bydgoszcz
Tanie i skuteczne korepetycje z matematyki i fizyki w Bydgoszczy. Zadzwoń i umów się na spotkanie już teraz. Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Solidne i skuteczne metody nauczania. W ofercie profesjonalne przygotowanie do matury oraz przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych. Gwarancja postępów w nauce przy stałej współpracy.
http://www.korepetycje.hostoi.com
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje Bydgoszcz

Korepetycje Bydgoszcz
Korepetycje w Bydgoszczy. Tym z Państwa, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w nauce dla swojej pociechy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Logoi. Prowadzimy zajęcia indywidualne z języka polskiego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Przygotowujemy do egzaminów, pomagamy w powtórzeniu materiału, a także w poszerzeniu wiedzy do poziomu akademickiego jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Pracujemy zarówno z uczniami zdolnymi, pragnącymi rozwinąć swoje umiejętności bardziej, niż jest to możliwe w szkole, jak i z uczniami mającymi trudności w przyswajaniu materiału. Zapraszamy!
http://www.logoi.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje francuski Warszawa

Korepetycje francuski Warszawa
Wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w nauce, a także nauczycieli lub studentów, pragnących dorobić udzielaniem korepetycji, zapraszamy do rejestracji na portalu Udanekorepetycje.pl. Jest to najnowsza strona tego typu, pomyślana w taki sposób, aby możliwość zamieszczania ogłoszeń była dostępna zarówno dla uczniów i nauczycieli, jak i dla szkół językowych poszukujących nowych członków kadry. Zapraszamy do zapoznania się z witryną i dokonywania rejestracji!
http://udanekorepetycje.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008