Recenzje
https://doszwecji.pl/transport-w-szwecji/. Transport w Szwecji
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki (567)
pomoc w pisaniu pracy. pomoc w pisaniu pracy (947)

Wyszukaj stronę        

Język polski


Prace maturalne

Prace maturalne
netpisanie.pl - w ofercie pisanie prac na zamówienie: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, zaliczeniowe, referaty. Profesjonalna pomoc z różnych dziedzin nauki.
http://www.prezentacjematuralne.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gimpol

Gimpol
Strona edukacyjna poświęcona wiedzy z języka polskiego i szeroko pojętej kultury rodzimej. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych, ale nie tylko, gdyż zawiera informacje, które mogą zaciekawić wszystkich tych, którzy interesują się choć trochę językiem ojczystym.
http://www.gimpol.za.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Analiza wierszy Szkolny Zeszyt

Analiza wierszy Szkolny Zeszyt
Szkolny Zeszyt to serwis skupiający się na aktualnych potrzebach uczniów liceów i gimnazjów w zakresie nauki języka polskiego i przygotowania się do czekających młodzież testów gimnazjalnych czy matury. W serwisie znaleźć można trafne omówienia lektur i dokładne analizy i interpretacje wierszy na wysokim poziomie. Obok streszczeń i opracowań użytkownicy mają też sposobność ze skorzystania z wielu artykułów stanowiących przykładowe wypracowania, nie tylko na język polski, ale na takie przedmioty jak wos, religia, p.o.; wszędzie tam, gdzie uczeń spotyka się z wymogiem stworzenia dłuższej pisemnej wypowiedzi na nietypowe tematy. Wśród wielu rzetelnych i ciekawych artykułów polecamy przedstawienie twórczości Zbigniewa Herberta.
http://szkolnyzeszyt.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008