Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        

Angielski


Tłumaczenie przysięgłe czy zwykłe

Tłumaczenie przysięgłe czy zwykłe
Tłumaczenie techniczne jest tym typem przekładu, które mogą być uważane za jedno z najbardziej pożądanych ,ale także wymagających od tłumacza, jako takie tłumaczenie wymaga wiedzy technicznej jakiejś konkretnej dziedzinie , czym są na przykład sprężarki tłokowe lub czym się rózni taki zaworek od inneg
http://www.belprima.pl/articles/7/tlumaczenie-przysiegle-czy-zwykle-jakie-wybrac
Zgłoś nie działający link/spam

Uczymy dzieci i dorosłych

Uczymy dzieci i dorosłych
Szkoła języków obcych Perfekt - co oferuje: - lekcje z j.angielskiego - j. niemieckiego, rosyjskiego jak również hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła językowa Suwałki to profesjonalna edukacja. Perfekt Suwałki - Zapraszamy Serdecznie na zapisy.
http://www.perfekt.suwalki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski online ,skype, Niemiecki online,skype

Angielski online ,skype, Niemiecki online,skype
NAUKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE ! ANGIELSKI I NIEMIECKI ONLINE ! Uczymy angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych . Przygotowania do egzaminu szĂłstoklasisty,gimnazjalisty i do matury
"http://www.angielski-king.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Komiksy dla dziewczynek - Simon Says

Komiksy dla dziewczynek - Simon Says
Najlepszy sklep on-line z komiksami edukacyjnymi w sieci. Komiksy dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, do nauki języka angielskiego, do wzbogacania zasobu słownictwa i poszerzania swojej wiedzy językowej. Komiksy dla chłopców i dziewczynek, readers to doskonały sposób na naukę języka oraz poszerzenia zainteresowań dziecka i młodego człowieka. W ofercie sklepu znajdują się komiksy w języku angielskim podzielone na przedziały wiekowe i dostosowane do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb małych klientów. Wysoka wartość edukacyjna, piękna kreska i fascynujące historie – to wszystko wyróżnia ten sklep na tle innych. Bogata oferta, konkurencyjne ceny, szybka dostawa!
http://komiksy.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008