Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Rozwój osobisty

Rozwój osobisty
Strona poświęcona rozwojowi osobistemu za pomocą techniki coachingu. Coaching to metoda służąca wydobywaniu pełnego potecjału jednostek a także zespołu ludzi. Coaching jest skutecznym narzędziem umożliwiającym motywację i rozwój pracowników oraz kadry zarządzającej.
http://www.timeforteam.pl/page,35.html
Zgłoś nie działający link/spam

Studia, kursy i szkolenia w Polsce

Studia, kursy i szkolenia w Polsce
Wyszukiwarka studiów, kursów i szkoleń na terenie całej Polski. Katalog kierunków studiów, uczelni, szkół wyższych prywatnych i państwowych, e-learning. Kompletna baza danych najnowszych ofert edukacyjnych, codziennie nowe wpisy, w tym oferty zagraniczne. Studia stacjonarne i zaoczne i podyplomowe. Kursy językowe, wakacyjne, zawodowe. Szkolenia podwyższające kwalifikacje. Z nami możesz zaplanować swoją karierę. Odwiedź naszą stronę: http://www.educaedu.pl
http://www.educaedu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Warszawska Grupa Doradców Public Relations

Warszawska Grupa Doradców Public Relations
Warszawska Grupa Doradców Public Relations powstała w 2010 roku. Podstawą działalności jest doradztwo public relations i pubic affairs, consulting wizerunkowy firm i osób. WGD PR prowadzi również działalność szkoleniową. Obecnie proponujemy szkolenie z marketingu politycznego dla kandydatów na radnych, wójtów i burmistrzów w jesiennych wyborach samorządowych. Chcesz wygrać - skorzystaj i dowiedz się jak to zrobić. Jak pokonać od kilkudziesięciu do kilkuset kontrkandydatów? Oferujemy również inne szkolenia: Zapraszamy na: www.wgd-pr.pl www.wybory-samorzadowe.com.pl www.marketing-polityczny-szkolenie.pl
http://www.wgd-pr.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP
W serwisie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń BHP oraz kursów. Szkolenia te są niezwykle ważne, gdyż pozwalają na bezpieczną pracę. Ich zadaniem jest przede wszystkim przekazanie ludziom informacji na temat bezpieczeństwa pracy.
http://www.szkolenie-bhp.eu
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008