Recenzje
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Angielski Legnica

Angielski Legnica
Szkoła angielskiego w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń z angielskiego. Zapewniamy wysoki poziom nauczania w przyjaznej atmosferze. nauka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy szkolenia dla firm z Business English. W ofercie szkoły z znajdują się kursy maturalne, wakacyjne kursy językowe, korepetycje i inne kursy. Szczegóły oferty znajdują się na stronie szkoły, gdzie znajdują się również angielskie czasowniki nieregularne.
http://www.rubis.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs kosztorysowania Wrocław, Szkolenia Norma PRO

Kurs kosztorysowania Wrocław, Szkolenia Norma PRO
Zapraszamy na kursy kosztorysowania oraz szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Szkolenia organizowane są na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń u Klienta. Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały do czynienia z kosztorysowaniem, jak również dla osób, które już kosztorysują i chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać bardzo szczegółowo program do kosztorysowania Norma PRO. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak sprawie kosztorysować przy użyciu programu Norma.
http://www.oprogramowanie.sklep.pl/szkolenia-norma-pro/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia komunikacja

Szkolenia komunikacja
Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH obsługuje mikro i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa świadcząc dla ich właścicieli i pracowników usługi szkoleniowe głównie z zakresu umiejętności sprzedażowych, negocjacji, asertywności oraz budowania pewności siebie i wiary we własne umiejętności.
http://www.goldenspeech.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Warszawa
Firma BHP Expert proponuje Państwu profesjonalne szkolenia BHP, a także nadzór w ramach stałej obsługi BHP i przeciw pożarowej. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów. Na Państwa zlecenie wykonamy: przegląd stanu BHP i PPOŻ wraz z przedstawieniem pisemnego raportu o stwierdzonych nieprawidłowościach, ocenę ryzyka zawodowego, kompletną dokumentację powypadkową, instrukcje BHP. Oferowane przez nas usługi BHP cechują się solidnością oraz wysoką jakością wykonania. W ramach stałej obsługi BHP i PPOŻ zapewniamy: doradztwo, szkolenia BHP, a także inne usługi wymagane prawem. Zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na naszej internetowej stronie firmowej.
http://www.bhpexpert.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008