Recenzje
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Warszawa
BHP EXPERT jest firmą szkoleniowo-doradczą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Usługi świadczymy w województwie mazowieckim (m.in. Warszawa, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów Mazowiecka). Nasi specjaliści posiadają kilkuletnie doświadczenie z zakresu nadzoru nad warunkami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy.
http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia

Szkolenia
Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.
http://www.szkolenia.itl.waw.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia Norma Pro

Szkolenia Norma Pro
Na owej stronie postaramy się zaprezentować i jednocześnie zachęcić do wzięcia udziału oraz rekomendować wszystkim ekspertom, czy też fachowcom, którzy zajmują się kosztorysowaniem, nasz cykl kursów. Jeżeli zdaje Ci się że o tworzeniu kosztorysów posiadasz pełną wiedze,pewnie tak jest, ale my chcielibyśmy Ci pokazać jak sprawnie obsługiwać oprogramami przeznaczonymi do kosztorysowania. Mamy trzy etapy zajęć w zależności od posiadanych doświadczeń w budowaniu kosztorysów w oprogramowaniu Norma. Serdecznie zapraszamy.
http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Norma Standard szkolenie

Norma Standard szkolenie
e szkolenia opracowane zostały przez trenerów z długoletnim doświadczeniem, fachowców z dziedziny zastosowania informatyki w budownictwie. Kursy przeprowadzane są w pełni wyposażonych salach komputerowych, każdy uczestnik posiada indywidualne stanowisko. Kursy umożliwiają zgłębienie wiedzy z działu kosztorysowania a także na biegłe operowanie programem kosztorysowym. Zachęcamy do zapisów na nasze profesjonalne szkolenia telefonicznie lub mailowo. Jeśli mają Państwo kolejne pytania nasi handlowcy z chęcią rozwieją wątpliwości i udzielą na nie odpowiedzi.
http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008