Recenzje
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl
https://spdzietrzkowice.pl. https://spdzietrzkowice.pl
https://www.babiak-meble.pl. https://www.babiak-meble.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Warsztaty ekologiczne Wieliczka

Warsztaty ekologiczne Wieliczka
Nasz eko motel "Na Wierzynka" stawia przede wszystkim na ekologie i ochronę środowiska. Posiadamy własną elektrownie wiatrową i elektrownie słoneczną. Zapraszamy też na nasze wykłady i warsztaty ekologiczne.
http://ekomotel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania
W ofercie naszej Szkoły znajdują się: nauka pływania dla niemowląt i dzieci, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapia i rehabilitacja w wodzie, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach AQUASFERA - Olsztyn, Pływalnia Uniwersytecka - Olsztyn, Pływalnia Polonez – Warszawa Targówek, Pływalnia Nowa Fala - Warszawa Wola. Na naszej stronie www.babelkiplywaja.pl znajdziecie Państwo informacje o prowadzonych przez nas zajęciach oraz korzyściach jakie maluchy odniosą dzięki pływaniu i zabawom w wodzie.
http://www.babelkiplywaja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Iso - Certyfikaty jakoś›ci ISO

Iso - Certyfikaty jakoś›ci ISO
Firmy chcące przystąpić do systemu certyfikacji ISO może zadać sobie pytanie czy napewno tego potrzebuje ? Odpowiedź może być tylko jedna - TAK. W dzisiejszych realiach Europejskich, ale także światowych gdzie konsumpcja, a co za tym idzie konkurencja form rośnie warto znacząco odniżając koszta podnieść jakość pracy. Ograniczenie liczby reklamacji również pozostaje kwestią nie bez znaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.
http://www.iso24.info
Zgłoś nie działający link/spam

Polish courses for foreigners

Polish courses for foreigners
We offer highly specialized, professional Polish language courses for foreigners run by experienced language instructors with references. Courses are based on program always tailored for individual needs and expectations.
http://po-polsku.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy Zawodowe - Wieluń

Kursy Zawodowe - Wieluń
Przebywasz w woj. opolskim oraz zastanawiasz się u kogo będziesz mieć możliwość zrobić profesjonalny kurs zawodowy? Dobrze się składa, że tutaj trafiłeś. Szkolenia zawodowe to jedna z istotnych pozycji mieszczących się w ofercie edukacyjnej OKZ Wieluń działającego w całej Polsce. Placówka oferuje kurs na HDS, kurs konserwatora wózków widłowych, kurs na nalewaki i inne. Po więcej przejdź na stronę OLX.
http://wielun.olx.pl/users/Kursy-Zawodowe
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008