Recenzje
https://moja-energia.pl. https://moja-energia.pl
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Development centre

Development centre
Nasza firma została stworzona mając na celu wspólny rozwój wspólnie z przedsiębiorstwami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę planujemy razem z Państwem. Z jakiego powodu oferta TCC jest dla Państwa wyjątkowa? Razem z klientami zmierzamy do odkrycia gdzie w Państwa organizacji znajdują się działy, których poprawa sprowadzi najlepsze efekty. Chcemy aby w perspektywie lat być jednym z istotniejszych ośrodków w kraju które najmocniej wpływają na rozwój firm.
http://www.tcc-cargo.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sala szkoleniowa w Katowicach

Sala szkoleniowa w Katowicach
Bazując na 20-letnim doświadczeniu przygotowaliśmy naszą nową usługę: wynajem sali szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy bardzo przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępna lokalizacja. Naszą salę cechuje wystrój gwarantujący przyjemną atmosferę. Zlokalizowanie sali rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, usytuowanie koło dworca kolejowego gwarantuje szybkie dotarcie do biurowca pieszo bez potrzeby korzystania z publicznego transportu autobusowego.
http://www.sala-wynajem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jazdy Lublin

Nauka jazdy Lublin
Szkoła nauki jazdy Siddha stawia na najwyższą jakość szkolenia przyszłych kierowców. Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz A i A1 oraz dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji Lublina. Kadra instruktorów dokłada wszelkich starań aby każdy kursant został jak najlepiej przygotowany do egzaminu państwowego. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Sądowej w celu zapoznania się z warunkami nauki jazdy jakie proponujemy.
http://siddha.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kiedy zdobyć potrzebne kwalifikacje?

Kiedy zdobyć potrzebne kwalifikacje?
Nasza firma organizuje uprawnienia sep, a także kursy, np.: kurs spawania. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po konkretnych szkoleniach. Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, operatorzy mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy też bezpłatne szkolenia. Odwiedzaj naszą stronę codziennie by nie przeoczyć szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!
http://www.csz-kompetencja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008