Recenzje
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


ASTON

ASTON
Każdemu klientowi zależy na tym, by być fachowo obsłużonym. Nasza firma stawia klienta na czołowym miejscu. Fachową obsługę klienta dopełnia piękne wnętrze biura, w którym państwo z nim rozmawiają. Sprawdź sam.
http://astonmarkets.pl/en/business-standards
Zgłoś nie działający link/spam

Escola video e-learning

Escola video e-learning
Escola to autorska platforma e-learningowa oferująca indywidualne rozwiązania edukacyjne dedykowane klientom korporacyjnym oraz organizacjom oświatowym. Platforma LMS dostarcza kompletne rozwiązania szkoleniowe, pozwalające skutecznie zarządzać wiedzą i kompetencjami. Posiada narzędzia umożliwiające konstruowanie raportów oraz definiowanie zakresu statystyk i sposobów oceniania, a tym samym szybką weryfikację zdobywanej wiedzy oraz analizę wyników nauczania.
http://escola.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Grupa CARGO organizuje bogaty wachlarz w zakresie: kursy kierowców.

Grupa CARGO organizuje bogaty wachlarz w zakresie: kursy kierowców.
Centrum Edukacji Zawodowej CARGO istnieje na rynku od 1992 r. Działamy w kilku dziedzinach: - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, kucharz i inne). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały posiadamy na terenie całej Polski. - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i wiele innych) - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania) - badania psychologiczne (pracownia psychologiczna, badania kierowców) - wynajem autokaru Serdecznie zapraszamy na nasz portal www gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić aktualne promocje. usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
http://www.cargo.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kursy online

kursy online
Kursy online są obecnie coraz częściej stosowane przez sporą liczbę osób, ponieważ pozwala to zaoszczędzić bardzo dużo czasu, jaki koniecznie trzeba było do tej pory tracić głównie na dojazd do miejsca zajęć. Aktualnie dzięki ogromnym predyspozycjom internetu, prowadzone są wykłady dla uczelni i firm, które kontaktują się z prowadzącymi szkolenie przez platformę internetową. Jest to coraz częściej preferowana metoda, bowiem szkolenia niczym nie różnią się od szkoleń, które były do tej pory prowadzone w formie fizycznej. Webinaria, to już powszechnienie znana metoda wykładów online, jaka odbywa się na zasadzie obustronnej komunikacji wykładowcy i uczestników zajęć, z której korzysta sporo firm i uczelni.
http://pl.edu.mp-connect.com/szkolenia-i-kursy-online
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008