Recenzje
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Szkolenia zamówienia publiczne

Szkolenia zamówienia publiczne
Gremium IDK jest organizatorem szkoleń z obszaru Prawa zamówień Publicznych regulującego system zakupów i zamówień w jednostkach systemu finansów publicznych. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy od wielu lat prowadzą postępowania lub doradzają instytucjom i firmom występującym jako strony w postępowaniu o zamówienia publiczne. Więcej informacji na naszej stronie.
http://www.gremium.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zapraszamy na warsztaty dla instruktorów nauczycieli OSK

Zapraszamy na warsztaty dla instruktorów nauczycieli OSK
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy? CARGO Kraków posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien czas. Polecamy także warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.
http://www.cargo-krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka pływania Bielsko

Nauka pływania Bielsko
Nasza firma oferuje naukę i doskonalenie pływania oraz różnych form ruchu w wodzie dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Interesuje cię szkoła z nauką pływania Ustroniu - skontaktuj się z nami.
http://humansport.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka Rysunku Warszawa

Nauka Rysunku Warszawa
Roczny kurs rysunku i malarstwa przeznaczony jest dla osób zdających egzamin wstępny na Wydział Architektury. Program obejmuje wszystkie zagadnienia rysunkowe i projektowe spotykane na egzaminach wstępnych przez ostatnie 20 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapisy na aktualnie trwający cykl nauki.
http://rysunek.net
Zgłoś nie działający link/spam

Kiedy zdobywać właściwe kwalifikacje?

Kiedy zdobywać właściwe kwalifikacje?
Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA przeprowadza kurs sep, a także kursy, np.: operator koparko-ładowarki. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasz kurs. Maszyny budowlane i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy też bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą stronę często by nie przegapić szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!
http://www.csz-cargo.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008