Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
https://inter-esse.pl. Proponujemy https://inter-esse.pl z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i Kursy


Szkolenia Norma Wrocław

Szkolenia Norma Wrocław
Szkolenie dla kosztorysantów organizowane przez KOMAKO daje wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy z programem kosztorysowym Norma. Norma to obecnie jeden z najpopularniejszych programów dla kosztorysantów, dlatego osoby chcące w przyszłości samodzielnie wykonywać dokumenty kosztorysowe powinny zgłosić się na tego typu kurs z programu Norma. Firma KOMAKO jest obecna w największych miastach w Polsce i poza organizowanie kursów z Normy, sprzedaje też to oprogramowanie. Dokonując zakupu programu i pakietu szkoleniowego można liczyć na rabat i zapłacić mniej. Szkolenie Norma jest podzielone na cztery dni z których pierwszy jest dniem teoretycznym, a ostatni dniem dla zaawansowanych.
http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia Lean

Szkolenia Lean
Optymalizacja procesów. Best Solutions Grupa Konsultingowa zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc.), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
http://www.best-solutions.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Język hiszpański Warszawa El Puerto

Język hiszpański Warszawa El Puerto
El Puerto to szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Działamy skutecznie, ponieważ zależy nam na dobrej jakości naszych kursów języka hiszpańskiego. Warszawa to miejsce, gdzie ciągle rozbudowujemy naszą działalność. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałby rozpocząć naukę tego języka w naszej szkole. El Puerto to miejsce, gdzie zawsze masz gwarancje małych grup, maksymalnie 5 osób. Język hiszpański Warszawa w szkole El Puerto to najlepszy wybór. Zapraszamy!
http://www.elpuerto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

STUDIUM | Kurs rysunku | Katowice

STUDIUM | Kurs rysunku | Katowice
Pracownia architektoniczno - plastyczna STUDIUM arch. Wojciech Słodowy serdecznie zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury wszystkich polskich uczelni wyższych. Nauka rysowania zarówno dla hobbystów jak i przyszłych studentów architektury, architektury wnętrz czy krajobrazu. Kurs rysunku odbywa się w Katowicach.
http://www.wojciechslodowy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008