Recenzje
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku (952) to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
https://herbcio.pl/uprawa-miety-i-jej-kilka-najlepszych-wariantow/. Uprawa mięty
druk cyfrowy na tkaninach. druk cyfrowy na tkaninach (133)

Wyszukaj stronę        

Angielski


Multimedialna pracownia językowa

Multimedialna pracownia językowa
F.H. SZKOLARBIS oferuje szkolne pomoce dydaktyczne, meble szkolne, sprzęt sportowy, sprzęt nagłaśniający oraz wiele innych rzeczy przydatnych w codziennej pracy szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Multimedialna pracownia językowa. Szkolne pomoce: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język polski, matematyka
http://www.szkolarbis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

sieoplaca.pl - bezpłatna wymiana umiejętności

sieoplaca.pl - bezpłatna wymiana umiejętności
sieoplaca.pl to serwis z wymiana umiejętności. Polega na bezpłatnej wymianie umiejętności pomiędzy uczestnikami, np. moja nauka angielskiego za Twój kurs tańca. Wspólna nauka we dwoje zapewnia indywidualne podejście, efektywność korepetycji i świetną zabawę. Wszystko bezpłatnie, bez logowania i rejestracji. Idealny sposób dla osób posiadających czas wolny.
http://sieoplaca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Językomaniak

Językomaniak
Jesteśmy szkołą językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą zaletą jest to, że działamy w małych grupach liczących do 8 osób i dostosowujemy swój program do zainteresowań naszych uczniów. Prowadzimy kursy zarówno ogólno tematyczne,jak i na życzenie również specjalistyczne np. biznesowe, przygotowujące do egzaminów. Dysponujemy wykfalifikowaną kadrą i optymalnymi warunkami do efektywnej nauki.Prowadzimy także specjalne kursy dla dzieci.
http://www.jezykomaniak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Active English and Languages Education Centre

Active English and Languages Education Centre
Poznaj języki, zrozum ludzi, mów do świata, niech ludzie Cię dostrzegą. Oferujemy nauke jezyków: portugalskiego, japońskiego, chińskiego, niderlandzkiego, norweskiego, fińskiego, szwedzkiego, arabskiego, tureckiego, hebrajskiego, hausa, greckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, chorwackiego, angielskiego, duńskiego, twi, swahili, polskiego, rosyjskiego, łacińskiego, koreańskiego, języka migowego, wietnamskiego, joruby, igbo, tagalogu, urdu, hindi, litewskiego, laotańskiego, albańskiego, bośniackiego, bułgarskiego, węgierskiego, rumuńskiego, perskiego, ukraińskiego, słoweńskiego, słowackiego i macedońskiego. tel: 004871 341-91-10, tel: 004871 341-91-54, kom: 0048 607986645
http://www.activeschool.org
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008